Oj, marnie ja widzę swoją przyszłość tutaj ;D
Zakupoholiczka wychodzi ze mnie paskudna, hehe xD ciekawe, skąd wezmę kasę na szkołę za ten miesiąc - haha, chyba będzie musiała nauka poczekać xD
Pogoda dziś tu paskudna, zimno, pada, wieje.. Tylko śniegu brakuje. Ale i tak wybrałam się w miasto :) no i spacer po centrum zakończyłam w.. centrum handlowym xD
A od kilku dni nie mogę się opędzić od myślenia o USA.. Kusi mnie okropnie ta hAmeryka, Bruksela nie zaspokaja moich wymagań ;)
Wiem, ze tam pojadę - postanowiłam to w końcu już jakiś czas temu. Tylko muszę zdecydować, czy najpierw licencjat w Pl, czy szaleństwo po całości i kontynuowanie operkowej przygody.. Do grudnia mam czas, żeby przemyśleć :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz