No więc ochłonęłam, odespałam i mogę zabrać się do napisania czegoś więcej niż dwa słowa euforii:)
Po 95 dniach oczekiwania pełnego mieszanki skrajnych uczuć, wreszcie znalazłam swój match. Nie napiszę, ze jest perfect, bo to się okaże w praniu, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że do tej rodziny poczułam to 'coś', kiedy z nimi rozmawiałam :)
Niestety, sen o Ameryce się nie spełnił (nie w tym roku bynajmniej xD ) i w efekcie wyląduję w miejscu, jakiego najmniej się spodziewałam. Wręcz nawet przez myśl mi ono nie przeszło :)
Lecę do Brukseli, do rodziny francusko- włoskiej, z czwórką dzieci :D haaha, wieem, szalona jestem xD
no ale myślę, ze nie będzie tragedii - dzieci mają 11, 10, 6 i 5 lat, trzy dziewczynki plus chłopak. Pracować będę głównie z dwójką młodszych, starsze są podobno bardzo samodzielne i ja będę jedynie ich taxi serwisem oraz kucharką :)
wiadomo, w praktyce pewnie wyjdzie to inaczej, no ale jest okej :)
czas pracy i warunki wyglądają na bardzo w porządku, życzyłabym sobie żeby tak było na prawdę :D
Lecę już 22 lub 25, także strasznie szybko teraz się będzie wszytsko działo.. Tyle rzeczy do zrobienia, kupienia, ogarnięcia. Aaaaa! Aż się tego boję..
No ale, dam radę! :D
Nie wierzę, że to się wreszcie dzieje! Że i ja się doczekałam wyjazdu :)
Niestety, przypuszczam ze się doczekałam bo zorganizowałam go sobie sama... Tzn olałam biuro i znalazłam rodzinę na własną rękę.
Na biurze bardzo się zawiodłam, muszę się jakoś wykręcić z umowy... Macie rady jak to zrobić? xD
Chociaż w sumie to oni nie dotrzymali warunków umowy, ale wiadomo jak to jest, zawsze winny jest klient ;/
Swoją drogą, ciekawe jak to się dzieje, że agencja nie ma dla mnie żadnych ofert, podczas gdy na stronach dla au pair mój profil dużo skromniejszy budzi spore zainteresowanie...
Szkoda tylko, że się z Wami dziewczyny w USA nie spotkam :(
Uważam to jak na razie za jedyny minus :P
No jesteś szalonym hardcorowcem! :D Ale jak czytam to już widzę że tętnisz szczęściem! :) i dobrze, nie udało nam sie pojechać do USa ale uda nam sie następnym razem! :) a co do umowy, nie mam pojęcia jak ją mozna zerwać , a jak podasz im powód ze sie nie wywiązali bo te 3 miechy już minęły?;> moze to poskutkuje :) trzymam kciuki! :**
OdpowiedzUsuń